Kansli

Du når oss säkrast mellan 09.00 – 13.00
(Lunchstängt 12.00 – 12.30)

 

Ölandsgatan 42
116 63 Stockholm
Tel: 08-16 07 25
E-post: kansli@fritidsforum.se
Bankgiro: 5089-3692

För gratis post när ni registrerar föreningar eller skickar in årsrapporter. Skriv så här på brevet och då behöver du inte använda frimärke:

Fritidsforum

FRISVAR 20514841

110 04 Stockholm

 


Lisa Ingestad 
Förbundssekreterare 
Telefon: 08-16 07 26
lisa.ingestad@fritidsforum.se

Kimmo Liitti
Kansli
Telefon: 070- 964 6631
kansli@fritidsforum.se
Frågor om föreningar eller bidrag önskar vi att ni mejlar oss.

Ronny Bengtsson
Information, opinion
Telefon: 070-964 6643
ronny.bengtsson@fritidsforum.se

Marwa Chebil
Konsulent i mångfald och MR-frågor
Telefon: 08-16 07 29
marwa.chebil@fritidsforum.se

Frida Dahlberg
Administration, internationellt, kultur
Telefon: 08-16 07 27
frida.dahlberg@fritidsforum.se

Staffan Lindqvist 
Utbildning, projekt, internationellt 
Telefon: 070-689 0724 
staffan.lindqvist@fritidsforum.se  

Fredrik Thelander 
Medlemskonsulent 
Telefon: 08-16 07 28 
fredrik.thelander@fritidsforum.se

Mediha Ahmadi (Föräldraledig)
Projektledare
Telefon: 070-982 2742
mediha.ahmadi@fritidsforum.se

    HÅRDROCK TEATER TJEJMÄSSA MUSIKFESTIVAL INNEBANDY BAKA SKATEBOARD GRAFFITI PINGIS KAMPSPORT VIRKA HIPHOP TJEJGRUPP DART PARKOUR DISCJOCKEY TV-SPEL INNEBANDY BAKA DANS MUSIK FOTBOLL TJEJGRUPPER FÖRENINGAR UMGÅS KILLGRUPPER