Kansli

Du når oss säkrast mellan 10.00 – 14.00

Får ni inte kontakt med oss, så mejla oss gärna så återkopplar vi så fort vi kan.

kansli@fritidsforum.se

 

Ölandsgatan 42
116 63 Stockholm
Tel: 08-16 07 25
E-post: kansli@fritidsforum.se
Bankgiro: 5089-3692

För gratis post när ni registrerar föreningar eller skickar in årsrapporter. Skriv så här på brevet och då behöver du inte använda frimärke:

Fritidsforum

FRISVAR 20514841

110 04 Stockholm

 


Lisa Ingestad (tjänstledig)
Förbundssekreterare
Telefon: 08-16 07 26 
lisa.ingestad@fritidsforum.se

Kimmo Liitti 
Kansli Telefon: 070- 964 6631 
kansli@fritidsforum.se 
Frågor om föreningar eller bidrag önskar vi att ni mejlar oss.

Ronny Bengtsson
Förbundssekreterare t.f.
Information, opinion
Telefon: 070-964 6643
ronny.bengtsson@fritidsforum.se

Ursula Diaz Diaz
Koordinator/administratör
Telefon: +46 76 878 60 21
ursula.diaz.diaz@fritidsforum.se

Staffan Lindqvist 
Internationellt 
Telefon: 070-689 0724 
staffan.lindqvist@fritidsforum.se 

Fredrik Thelander 
Medlemskonsulent 
Telefon: 08-16 07 28 
fredrik.thelander@fritidsforum.se

    HÅRDROCK TEATER TJEJMÄSSA MUSIKFESTIVAL INNEBANDY BAKA SKATEBOARD GRAFFITI PINGIS KAMPSPORT VIRKA HIPHOP TJEJGRUPP DART PARKOUR DISCJOCKEY TV-SPEL INNEBANDY BAKA DANS MUSIK FOTBOLL TJEJGRUPPER FÖRENINGAR UMGÅS KILLGRUPPER